Pereiti į pagrindinį turinį

Apie mus


Skonio Reikalai yra socialinis tinklas, kuris suburia visus mylinčius, gaminančius, valgančius, rašančius apie maistą į vieną vietą, po vienu stogu. Tikras rojus mėgstantiems skaniai pavalgyti, norintiems pasidalinti savo skaniomis mintimis ir tekstais, ar tiesiog ieškantiems šaunių idėjų.

 

Skonio reikalai čia yra patys svarbiausi reikalai!!!

 

 

PATOGI RECEPTŲ PAIEŠKA 

Jei kiekvieną dieną sukate galvą, ką naujo pagaminti šeimai ar neturite idėjų, kuo pavaišinti svečius, šioje svetainėje nuo gausybės įkvepiančių ir viliojančių patiekalų gali susisukti galva. Rasti įdomių patiekalų galite pagal konkrečias sudedamąsias dalis, sudėtingumą, gamybos laiką ir t. t. Galėsite koreguoti porcijų kiekį, kad gamintumėte tik tiek maisto, kiek jums reikia. 

 

skanūs tinklaraštininkų straipsniai 

Skanūs straipsniai apie maistą, keliones, naujoves, technologijas, virtuvę ir dar daug visko visko, ką sieja skonio reikalai. Autorių daug, nuomonių, potyrių ir idėjų dar daugiau!

 

PARODYK SAVO VIRTUVĘ PASAULIUI!

 

 

Prisiregistravus svetainėje jus iš karto turėsite savo asmeninę erdvę "Mano virtuvė", kurioje galite papasakoti apie save, paviešinti savo socialinių tinklų nuorodas. Taip pat galite kelti savo receptus, rašyti straipsnius, matyti kas iš kitų narių jus seka, ar greitai rasti jūsų sekamus narius. Tai jūsų virtuvė, kuria nuo šiol galite dalintis su visu pasauliu! 

 

PASIDALINKITE SAVO VIRTUVĖS ŠEDEVRAIS

Jūsų receptai nusipelno būti pamatyti bei išbandyti alkanos gerbėjų minios. Tai pritrauks jums daugiau sekėjų ir gal bus pirmasis žingsnis kulinarinės knygos link. Gal čia atsiskleis naujasis Jamie Oliver! 

 

DAUGIAU JOKIŲ SPAUSDINTŲ RECEPTŲ IR BESIKARTOJANČIŲ PAIEŠKŲ INTERNETE 

Ar jums neatsibodo spausdintis receptus ar vėl.... ir vėl..... ir vėl!!!...... iš naujo ieškoti to paties recepto internete. Kolekcijose (virtualiose receptų saugyklose) galite išsisaugoti patikusius receptus ir ateityje juos lengvai ir greitai rasti. 

 

JŪSŲ ASMENINIS MAISTO TINKLARAŠTIS

Gaminti ir ragauti patiekalai ir patirti tikri skoniai palieka mūsų atminty neišdildomus atsiminimus ir mielas emocijas. Tokios akimirko​s lieka gražiais prisiminimais, kuriais tikrai  vertėtų pasidalinti su tokiais pačiais  entuziastais kaip ir jūs. Jei visada svajojote rašyti maisto tinklaraštį, bet nežinojote kaip, kur ir kokiais būdais jį susikurti. Mes tai padarėme už jus! Dabar tik laukiame jūsų skanių tekstų!

 

Virtuvės šnipų žaidimai  

Ar nesmalsu, ką kaimynė gamina pietums? Na bet negi eisi žiūrėti pro langą.... Lyg ir nepatogu. Skonio reikaluose tai labai, ir net labai patogu. Kiekvienas narys gali sekti kito patinkančio nario veiklą. T.y. gauti pranešimus apie tai, ką sekamas pakomentavo, kokį receptą ar straipsnį įkėlė, kokius receptus išsaugojo kolekcijose. Taip pat, narys gali matyti kas seka jo veiklą. Argi nesmagu?! Tikri virtuvių sėkliai morkos. 

 

Jau greitai

Netrukus galėsite sudarinėti pasirinktų receptų pirkinių sąrašus. Taip pat susiplanuoti savaitės patiekalų meniu! Kalendoriuje paskirstote receptus, kuriuos planuojate gaminti, ingridientai automatiškai sukrenta į pirkinių sąrašą, kurį atsispausdinate ir pirmyn į parduotuvę. Visai savaitei taupiai ir suplanuotai apsiperkate, kad neliktų nepanaudotų produktų. Šaunu, paprasta ir padeda taupyti!

 

Kontaktai

Jei turite klausimų, nusiskundimų, pagyrimų, idėjų ar pasiūlymų bendradarbiauti - brukštelkit mums info@skonioreikalai.lt